KONTAKT

OÜ Aldar Eesti

F.G. Adoffi 11 Rakvere, 44310 Lääne-Virumaa

Telefon +372 6667365

Fax +372 6667364

info(at)aldar.ee
Tekkis küsimusi või ettepanekuid?

Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel!Privaatsuspoliitika

Käesolevad privaatsustingimused ja isikuandmete töötlemise põhimõtted on kohustuslikud ALDAR EESTI OÜ (registrikood 11710650) OÜ-le tagamaks kliendiandmete nõuetekohase töötlemise ja kaitse.
Me ei säilita isikuandmeid kauem, kui see on seadusest tulenevalt kohustuslik või vajalik teenuse ning tõhusa klienditeeninduse tagamiseks.

Päring
Kui olete esitanud meile päringu, kuhu on märgitud teie nimi ja e-mail, siis kasutame Teie isikuandmeid üksnes päringule vastamiseks. Me ei edasta Teie andmeid kolmandatele osapooltele.


Selleks, et parandada kasutajakogemust salvestatakse teie kohta www.aldarmarket.ee kodulehte külastades järgnev informatsioon: seadme tüüp ja operatsioonisüsteem, IP-aadress, veebilehitseja tüüp ja versioon, külastatud lehed, kodulehe külastamise sessiooni pikkus ning demograafiline teave.Privaatsus ja andmete kaitse on meile ja meie klientide jaoks tähtis ning me oleme pühendunud oma klientide privaatsuse austamisele ja kaitsmisele.

Kui Teil tekib isikuandmetega seotud küsimusi, muresid või kaebuseid, võtke meiega julgesti ühendust e-postil info@aldar.ee.


Teie nimi:*
E-posti aadress:*
Teade:*